Jak dbać o twarz?

Author: Brak komentarzy Share:

Odpowiednia pielęgnacja twarzy może zdziałać cuda, cera będzie wyglądać zdrowo i promiennie, jednak należy przestrzegać kilku bardzo ważnych zasad.

Najważniejszą kwestią jest oczyszczanie twarzy. Pamiętajmy, aby pod żadnym pozorem nie kłaść się spać w makijażu. Demakijaż powinien być wykonany bardzo dokładnie, warto nałożyć również krem odżywczy, który pomoże naszej cerze zregenerować się podczas snu. Kosmetyka kobiet daje duże możliwości, każdy gabinet urody oferuje zabiegi oczyszczające, warto skorzystać z mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego przynajmniej raz w miesiącu.

Drugą bardzo ważną kwestią jest nawilżanie, porządny krem z filtrem to podstawa. Oczywiście każdy z nas ma inną cerę, dlatego nie pozostaje nic innego jak testować poszczególne produkty, aż trafi się na kosmetyk, który będzie odpowiadać naszej cerze. Nie trzeba oczywiście stosować 10 różnych kosmetyków, ale krem nawilżający, tonik oraz skuteczny produkt do demakijażu to absolutne minimum.

Na nasz wygląd w dużej mierze ma wpływ również dieta, pamiętajmy, aby odżywiać się zdrowo, unikać produktów przetworzonych oraz słodzonych napojów. Należy pić dużo wody oraz być aktywnym fizycznie, wówczas na pewno zauważymy zmianę na lepsze.

Previous Article

Kosmetyki dla osób dbających o zdrowie

Next Article

Pielęgnacja twarzy krok po kroku

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *