Jak poczuć się w kabinie kierowcy jak w domu?

Author: Brak komentarzy Share:

Wiele dni spędzonych w podróży i tysiące kilometrów przemierzonych jednym pojazdem w różnych kierunkach Europy – to rzeczywistość niejednego kierowcy. Wielu z nich po dziś dzień używa samochodów marki MAN, które nadal produkowane są chociażby w Polsce i z sukcesem wykorzystuje się je do realizacji zadań transportowych oraz logistycznych nie tylko w Europie. Dlatego tak ważne jest, aby kierowcy mieli możliwość zaadaptowania kabiny do swoich potrzeb i stworzenie, poprzez liczne dodatki i akcesoria, idealnych warunków do pracy oraz odpoczynku. To bardzo ważne, aby kierowca w trakcie swojej ustawowej przerwy, podczas której często nie może pozostawiać transportowanego towaru bez opieki – miał maksymalnie komfortowe warunki do wypoczynku, relaksu, snu czy posiłku.

Dodatki stosowane na zewnątrz

Ogromną ilość dodatków i akcesoriów, które stosuje się w konstrukcjach samochodów ciężarowych, montowanych jest zewnętrznie – czyli trafiają np. na przyczepę pojazdu ciężarowego. Tak jest chociażby z oświetleniem konturowym, które montowane na krawędziach pojazdu pomaga ustalić jego pozycję i położenie – szczególnie w trudnych warunkach pogodowych i po zmroku.

Dla kogo akcesoria MAN TGA

Wśród kierowców samochodów ciężarowych wykonujących dłuższe trasy, pracujących na stałe w firmach spedycyjnych i logistycznych, poczucie więzi ze swoim samochodem jest ogromne. Jeszcze mocniej to uczucie więzi podkreślają zindywidualizowane dodatki i akcesoria, jak chociażby podświetlane tabliczki imienne, tak popularne wśród kierowców ciężarówek. Inne akcesoria markowe MAN, jak np. rolety przeciwsłoneczne do kabiny – mogą po prostu zmienić kabinę kierowcy w sypialnię czy pokój dzienny, w którym wypoczynek i zbieranie siły na dalszą część podróży będą równie przyjemne, jak we własnym domu.

Previous Article

Noktowizory – czy są to akcesoria szpiegowskie odporne na niskie temperatury?

Next Article

Czy duży biustonosz też może być ładny?

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *