Jak poczuć się w kabinie kierowcy jak w domu?

Author: Brak komentarzy Share:

Wiele dni spędzonych w podróży i tysiące kilometrów przemierzonych jednym pojazdem w różnych kierunkach Europy – to rzeczywistość niejednego kierowcy. Wielu z nich po dziś dzień używa samochodów marki MAN, które nadal produkowane są chociażby w Polsce i z sukcesem wykorzystuje się je do realizacji zadań transportowych oraz logistycznych nie tylko w Europie. Dlatego tak ważne jest, aby kierowcy mieli możliwość zaadaptowania kabiny do swoich potrzeb i stworzenie, poprzez liczne dodatki i akcesoria, idealnych warunków do pracy oraz odpoczynku. To bardzo ważne, aby kierowca w trakcie swojej ustawowej przerwy, podczas której często nie może pozostawiać transportowanego towaru bez opieki – miał maksymalnie komfortowe warunki do wypoczynku, relaksu, snu czy posiłku.

Dodatki stosowane na zewnątrz

Ogromną ilość dodatków i akcesoriów, które stosuje się w konstrukcjach samochodów ciężarowych, montowanych jest zewnętrznie – czyli trafiają np. na przyczepę pojazdu ciężarowego. Tak jest chociażby z oświetleniem konturowym, które montowane na krawędziach pojazdu pomaga ustalić jego pozycję i położenie – szczególnie w trudnych warunkach pogodowych i po zmroku. Akcesoria dorwiecie na https://truck-man.pl/.

Dla kogo akcesoria MAN TGA

Wśród kierowców samochodów ciężarowych wykonujących dłuższe trasy, pracujących na stałe w firmach spedycyjnych i logistycznych, poczucie więzi ze swoim samochodem jest ogromne. Jeszcze mocniej to uczucie więzi podkreślają zindywidualizowane dodatki i akcesoria, jak chociażby podświetlane tabliczki imienne, tak popularne wśród kierowców ciężarówek. Inne akcesoria markowe MAN, jak np. rolety przeciwsłoneczne do kabiny – mogą po prostu zmienić kabinę kierowcy w sypialnię czy pokój dzienny, w którym wypoczynek i zbieranie siły na dalszą część podróży będą równie przyjemne, jak we własnym domu.

Previous Article

Noktowizory – czy są to akcesoria szpiegowskie odporne na niskie temperatury?

Next Article

Czy duży biustonosz też może być ładny?

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *