Jak wybrać bransoletkę na szczególną okazję?

Author: Brak komentarzy Share:

Wśród wielu modeli bransoletek można wybrać eleganckie modele, które pasować będą zarówno do pracy, jak i na szczególne okazje. Można zdecydować się na bogate, aczkolwiek subtelnie zdobione bransoletki z kamieniami, a także bransoletki łańcuszkowe zakładane nie tylko na nadgarstek ale również na środkowy palec, które efektownie oplatają dłoń.

Bransoletki z kryształkami

Sztywne bransoletki wykonane z metalu, złota, srebra czy też stali chirurgicznej mogą posiadać bardzo skromny projekt i być pozbawione ozdób, bądź posiadać jeden zatopiony kamień bądź delikatne frezowanie. Mogą być zarówno zapinane na nadgarstku, jak i wsuwane. Pięknie prezentują się bransoletki z kryształkami, które można dopasować do koloru kreacji.

Ekskluzywna biżuteria, która pasuje do minimalistycznych stylizacji

Bransoletki łańcuszkowe zakładane na jeden palec mogą być wykonane jedynie z połączonych ze sobą drobnych srebrnych czy też złotych oczek. Na łańcuszku zakładanym na palec może znajdować się delikatna zawieszka, np. liścia bądź kwiatu albo niewielka perła bądź kryształ. Taka ekskluzywna biżuteria doskonale prezentuje się w zestawieniu z elegancką kopertówką.

Biżuteria na zamówienie może być wykonana całkowicie według projektu klienta. Zwłaszcza jeżeli czeka Cię jakaś szczególna okazja np. ślub czy rocznica warto sprawić sobie spersonalizowaną biżuterię.

Previous Article

Jak zniwelować koślawość stóp u dziecka?

 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *