Jakie są zalety treningu EMS?

Author: Brak komentarzy Share:

Elektrostymulacja była znana już w czasach starożytnych, kiedy to Egipcjanie przykładali do ciał osób z bólami ryby, które znane były z gromadzenia impulsów elektrycznych w swoim ciele. W taki sposób pozbywano się między innymi bólów głowy. Po wielu badaniach, które na dobre rozpoczęły się po roku 1780, otrzymaliśmy coś, co dzisiaj zdecydowanie może zastąpić tradycyjny trening. Wystarczy udać się do dobrego trenera personalnego, który po przeprowadzonym z nami wywiadzie stwierdzi, czy możemy z niego skorzystać, czy też powinniśmy się wstrzymać ze względu na posiadany rozrusznik serca lub chorowanie na cukrzycę, padaczkę, czy też miażdżycę. Siłownia EMS ma ogromny potencjał.

Dla kogo trening EMS

Z treningu EMS mogą korzystać wszystkie osoby zdrowe i takie, które nie chcą tracić czasu na wielogodzinny trening tradycyjny. Dzięki krótkiej chwili, jaką on zajmuje, na trening tego typu mogą zdecydować się osoby, które wcześniej nie miały nic wspólnego ze sportem, co wydaje się niezwykle kuszące. Tak samo, jak świadomość, że cała siłownia zabierze nam jedynie dwa razy po trzydzieści minut w tygodniu.

Siłownia EMS i jej zalety

Do zalet tego rodzaju treningu można z pewnością zaliczyć krótki czas jego trwania, bo zaledwie trzydzieści minut. Oprócz tego optymalna częstotliwość do dwóch razy w tygodniu, niższy koszt niż w przypadku treningu tradycyjnego, szybkie efekty, niskie obciążenie stawów. Są to rzeczy niezwykle ważne i takie, które zdecydowanie kuszą i przyciągają w stronę EMS. Nie warto się zastanawiać. Jeśli planujemy trening, to zacznijmy go od wizyty u trenera EMS, bo naprawdę warto to dla siebie zrobić.

Sprawdź ofertę: https://www.studiosynergy.pl/

Previous Article

Perspetywa mistrza – pamiętaj o niej!

Next Article

Suplementy dla kobiet – skuteczność i działanie

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *