Makijaż permanentny – idealny i na zawsze?

Author: Brak komentarzy Share:

Nasza fascynacja kopiowania stylu gwiazd osiągnęła najwyższy poziom. W większości przypadków fajnie jest podrasować styl tak, by wyglądał jak ten ulubionej gwiazdy, ale co z bardziej trwałym sposobem na osiągnięcie pożądanego wyglądu? Rzucamy okiem na zalety i wady makijażu permanentnego.

Najczęściej wybierany makijaż permanentny: brwi

Po pierwsze: ulepszenie brwi. Jest to stosunkowo prosta procedura, która zajmuje około 40 minut. Niewielkie kreski, które naśladują naturalne brwi, pozwalają upiększyć cienkie brwi lub wypełnić niejednolite obszary. Jednak uwaga – zdaniem dermatologów jest to też najczęstszy typ makijaż permanentnego, który panie chcą usunąć, z powodu przebarwienia lub nieprawidłowego umiejscowienia. Nawet jeśli technikowi uda się to zrobić doskonale pamiętaj, ze nie oznacza to, że będzie tak wyglądać za pięć lat. Twoja skóra dojrzewa, tak samo jak Twój naturalny pigment, a zmiany będą widoczne.

Sprawdź na http://www.longline.pl/

Makijaż trwały na ustach

Tego typu kwestia jest również ogromnym problemem przy tworzeniu makijażu permanentnego na ustach. Pigment na wargach jest nakładany zasadniczo tą samą techniką, której używasz, gdy nakładasz sama kredkę na usta – ale tutaj robi się to pistoletem tatuażowym. Rezultatem jest pełniejsza warga z poprawionym kolorem, ale z czasem też będzie się to zmieniać.

Previous Article

Jakie znaczenie mają kwasy Omega 3?

Next Article

Skóra twarzy

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *