Najważniejsze zalety soczewek kontaktowych

Author: Brak komentarzy Share:

Każdy użytkownik soczewek kontaktowych, bez względu na posiadaną wadę wzroku, ceni sobie przede wszystkim ich odpowiednią cenę. Nie oznacza to jednak, że klienci są skłonni do sięgania po najtańsze soczewki na rynku – wręcz przeciwnie, oczekują idealnego wskaźnika jakości do ceny. Producenci oferujący soczewki kontaktowe do nadwzroczności i krótkowzroczności robią więc wszystko, aby ich produkty były innowacyjne i komfortowe oraz bezpieczne.

Technologie jednodniowe

Soczewki kontaktowe takie jak Myday to klasyczne modele przygotowane z myślą o zakładaniu w ciągu jednego dnia. Na koniec każdego dnia należy pozbyć się pary, a kolejnego dnia sięgnąć po kolejne. Jest to rozwiązanie najbezpieczniejsze pod względem zdrowotnym, gdyż pozwala uzyskać maksymalną sterylność i poziom higieny przy każdorazowym zakładaniu soczewki. To z kolei sprawia, że noszenie soczewek Myday praktycznie niweluje do zera ryzyko powstania poważniejszego stanu zapalnego oka.

Komfort użytkowania

Dla każdego, kto sięgał kiedykolwiek po soczewki kontaktowe oczywistym jest, że muszą one być wygodne w noszeniu. Oznacza to stworzenie ich nie tylko z odpowiedniego hydrożelowo-silikonowego materiału, ale także wybranie właściwych parametrów chociażby grubości, przepuszczalności powietrza, zawartości wody. Dopiero ich unikalne połączenie w ramach danego projektu soczewki sprawia, że dana seria czy rodzina soczewek cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców.

Previous Article

Do czego służą banery reklamowe?

Next Article

Rola dermatoskopii

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *